Jak oni ślubują ?

Jak oni ślubują ?

12 październka 2018 klasa pierwsza została przyjęta w poczet uczniów Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Jaroszowcu.

Uroczystość poprzedziła Akademia     z Okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowana przez klasę VI, na której uczniowie zaprezentowali program artystyczny, złożyli życzenia wszytkim pracownikom szkoły i wręczyli własnoręcznie przygotowane laurki.

Pierwszoklasiści przed złożeniem uroczystej przysięgi, z pomocą uczniów klasy VI, zaprezentowali swoje umiejętności. Przestawili  wiedzę z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zdrowego odżywiania, dali się poznać jako młodzi patrioci. Pokazali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie.

Po części artystycznej Dyrektor Szkoły mgr Piotr Głąbek dokonał aktu pasowania, uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, które na pewno po latach przywołają miłe emocje związane  tym dniem.

Serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie uroczystości.

M Skrzypczak