ORŁY NA START CZYLI EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE

Szkoła Podstawowa w Jaroszowcu przystąpiła do kolejnej edycji projektu organizowanego przez Ministerstwo Sportu pod nazwą „CZAS NA AKTYWNOŚĆ, CZAS NA #BEACTIVE”.

Akcja organizowana jest w dniach 23-30 września. Każdego dnia uczniowie wszystkich klas pod czujnym okiem nauczycieli: pani Marzeny Bałazy-Dąbrowskiej, pani Beaty Kruszenko, pani Małgorzaty Skrzypczak, pani Pauliny Wołowicz oraz pana Piotra Głąbka pracują nad poprawą swojej sprawności i aktywności fizycznej.  Uczniowie mają okazję na sprawdzenie swoich umiejętności w 5 dyscyplinach sportowych: siatkówce, piłce nożnej, tańcu,  tenisie stołowym oraz lekkoatletycznym torze przeszkód.

Dodatkową atrakcją są zajęcia zapaśnicze oraz pływanie.

Nasza szkoła znalazła się w gronie 250 szkół, które jako pierwsze zgłosiły się do akcji, dzięki czemu otrzymaliśmy pakiet drobnych upominków. Zostaną one przekazane każdemu uczniowi w nagrodę za aktywny udział w akcjach Europejskiego Tygodnia Sportu.