MŁODZIEŻ W DZIAŁANIU CZYLI WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 1.Chcesz decydować o życiu szkoły?                                                                               2. Nie boisz się nowych wyzwań?                                                                                    3. Masz głowę pełną pomysłów?                                                                                  4. Lubisz współpracować z ludźmi?

Zgłoś swoją kandydaturę do Samorządu Uczniowskiego!

 Termin wykonania plakatu wyborczego do : 17.09.2020 r. do godz. 12.00

plakat(imię, nazwisko, klasa, kilka słów o sobie i swojej kampanii; można dołączyć zdjęcie) proszę dostarczyć do Pani Marceliny Kamionki lub Pani Małgorzaty Skrzypczak)

Termin wyborów do samorządu uczniowskiego: 21.09.2020 r.

 POWODZENIA