Boże Narodzenie i czas przygotowań

Boże Narodzenie i czas przygotowań do świąt to najpiękniejszy okres. Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie na własnoręcznie wykonaną eko- ozdobę  świąteczną oraz eko- kartkę świąteczną.

Celem tego konkursu było kultywowanie obrzędowości Świąt Bożego Narodzenia oraz popularyzowanie twórczości uczniów z naszej szkoły. Wszystkie prace były bardzo ciekawe, wymagały dużo prac i dobrych pomysłów.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco;

KONKURS NA EKO- OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ:

1 miejsce: NATALIA PĘDZIK

2 miejsce: GABRIELA BRĄBLIK

3 miejsce: FRANCISZEK SUDER, ANNA JARNO

KONKURS NA EKO- KARTKĘ ŚWIĄTECZNĄ:

1 miejsce: OLEG KRZYWICKI

2 miejsce: GABRIELA NOWAK

3 miejsce: KINGA PACIA

 Dziękujemy uczniom za duże zaangażowanie i pomysłowość J

ŻYCZYMY ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA.

 Tekst i zdjęcia: M. Skrzypczak