ZABAWA KARNAWAŁOWA 2019

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. Po ciężkiej pracy w I okresie nauki uczniowie naszej szkoły  niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę. 10 stycznia br. odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas I-VIII. Na ten dzień sala gimnastyczna zamieniła się w salę balową. W czasie zabawy odbyły się również konkursy.

„ Najpiękniejszy strój karnawałowy”

„ Najpiękniejszy taniec”

„ Wybór Króla i Królowej balu”

Jury w składzie:

Pani Małgorzata Skypczak, Pani Dorota Łazarczyk i Przew. Samorządu Szkolnego Anna Rotarska  wybrało Zwycięzców.

„ Najpiękniejszy strój karnawałowy” – bale przebierańców sprawiają zawsze wiele radości zarówno tym małym jak i większym dzieciom. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Nasze dzieci lubią, chociaż na kilka godzin wcielić się w ulubione postacie z bajek, książek lub filmów. Zatem pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci.

–  Drożyńska Emilia

–  Piątek Maria

– Pacia Kinga

– Jankowiak Dominika

– Grzanka Tobiasz

Kolejne konkursy „ Najpiękniejszy taniec” oraz „ Wybór Króla i Królowej balu” dostarczyły dzieciom wiele ciekawych wrażeń.

Królową i Królem balu zostali:

– Gabriela Przybylska i Dominik Kapuściński

Zapraszamy za rokJJJ