JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny. Ludzie sobie bliscy gromadzą się przy wspólnym stole, dzielą się opłatkiem i składają wzajemnie życzenia. W szkole także jest to okres wyjątkowy. Dzieci z wielką radością ubierają szkolną choinkę , własnoręcznie wykonują ozdoby i z niecierpliwością czekają na Jasełka Bożonarodzeniowe.

Tegoroczne przedstawienie pt. ZAŚPIEWAJMY KOLĘDĘ JEZUSOWI DZIŚ… przygotowali uczniowie klasy drugiej pod kierunkiem Wychowawczyni. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i tanecznych.

W pięknej scenografii i w  kostiumach przygotowanych przez Rodziców wprowadzili zgromadzoną publiczność w świąteczny nastrój. Mogliśmy po raz kolejny przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa.  Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami i tańcem w wykonaniu uczniów. Na zakończenie wszystkim przybyłym  świąteczne życzenia złożył Ksiądz Proboszcz oraz Dyrektor Szkoły.

Tekst: Marzena Dąbrowska

Foto: Marek Tarnówka