NATIVE SPEAKER W NASZEJ SZKOLE

NATIVE SPEAKER W NASZEJ SZKOLE

18 grudnia 2018 r. naszą szkołę odwiedził wyjątkowy gość.

W naszych murach gościliśmy native speakera z Londynu. Pan Dominic poprowadził zajęcia, które zachęciły uczniów do mówienia w języku angielskim oraz przełamania bariery strachu. Uczniowie stopniowo otwierali się, zadając coraz więcej pytań oraz wzmacniając poczucie własnej wartości. Uczennica Paulina Kasprzyk przygotowała dla pana Dominica krótką prezentację o historii Jaroszowca.

Następnie, podczas konferencji prasowej uczniowie zadawali naszemu gościowi wiele pytań, poznając w ten sposób brytyjskie tradycje bożonarodzeniowe oraz elementy geografii i historii Zjednoczonego Królestwa. Usłyszeliśmy piosenkę „Fly to Your Heart” w zapierającym dech w piersiach wykonaniu uczennicy Kingi Kasprzyk. Gorące podziękowania należą się pani Paulinie Wołowicz oraz pani Magdalenie Bojarskiej, które umożliwiły nam wzięcie udziału w tak wspaniałym spotkaniu.

Thank you, Dominic, for your visit!

 

Tekst i zdjęcia: Marcelina Kamionka